Krāsaino graudu nodarbība 1.-2.klašu skolēniem.

Teātra nodarbība 7.-12.kl.skolēniem (projekta „Latvijas skolas soma ietvaros”).

„Gardēžu klase”, konkurss 5.-12.klašu skolēniem.

Skatuves runas konkurss svešvalodās.

Sniega diena 1.-4.klašu skolēniem.

februāris: ⇅

marts: ⇅

aprīlis: ⇅

maijs: ⇅

jūnijs: ⇅

1.septembris Madlienas vidusskolas kolektīvu, skolēnu vecākus un viesus sagaidīja ar rudenīgu dzestrumu un tuvojošos lietus noskaņu, taču tas nemazināja mūsu visu atkalredzēšanās prieku un labās apņemšanās mācību gada sākumā. Skolēniem pedagogiem, skolēnu vecākiem spēka, enerģijas un zinātkāres prieku vēlēja skolas direktors Edgars Viņķis, Madlienas pagasta pārvaldes vadītājs Ojārs Atslēdziņš, Ogres novada domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis un Skolas padomes priekšsēdētāja Kristīne Kristjansone.

Skolas gaitas šogad 1.klasē uzsāka 16 skolēni (klases audzinātāja Signe Kušnire), 3 skolēni Krapes filiālē (klases audzinātāja Judīte Hmeļņicka) un izglītību turpinās 10.klasē 11skolēni (klases audzinātāja Rita Pučekaite).

IMGP0001

IMGP0004

IMGP0010

IMGP0028

IMGP0040

IMGP0085

Lai sekmīgs Jaunais mācību gads!

rakstu arhīvs
par skolu