Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Šī gada 27.septembrī desmitās klases skolēni kopā ar klases audzinātāju devās mācību ekskursijā. Jaunieši viesojās R.Blaumaņa memoriālajā muzejā „Braki”, kur atsvaidzināja savas zināšanas par talantīgā rakstnieka dzīves gājumu. Tālāk skolēni devās uz Cesvaines pili, kur gida vadībā uzzināja daudz jaunu un interesantu faktu par pili un Ādolfa fon Volfa biogrāfiju. Likteņdārzā skolēni baudīja skaistos dabas skatus un izpētīja dažnedažādākos koku un augu stādījumus, kā arī rakstīja savus novēlējumus Latvijai. Ekskursijas beigās desmitā klase viesojās Kokneses pilsdrupās, kur klases audzinātāja viņus iepazīstināja ar pils vēsturi. Pilsdrupās skolēni atpūtās un uzņēma daudz jauku, draudzīgu fotogrāfiju.

j2

j3