Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

14. novembrī 100 skolēni veica 1 km distances skrējienu, kurā kopā tika noskrieti 100 km, katrs kilometrs kā Latvijas gads. Kādam tas bija tikai ieskrējiens, citam prasīja daudz pūļu un mokošu elpas vilcienu. Šķiet, tādi ir bijuši arī Latvijas pastāvēšanas gadi. Daži kā atspēriena punkti, plaukstoši, stabili un spēcīgi, citi grūti pārvarami un sirdī sāpīgi. Sports mūs pārliecina, ka mūsdienās mēs vairs neesam vieni, tāpat kā skolēnam ir treneris, tā mums ir visas Latvijas, vēl vairāk – Eiropas kā lielas ģimenes atbalsts, lai aizstāvētu, kad grūti, un neļautu padoties. Skrējienā piedalījās dažādu klašu skolēni. Lai justu patriotismu sevī, nav svarīgs vecums vai klase, kurā mācies.