13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

11. un 12. oktobrī 12. klase devās divu dienu mācību ekskursijā uz Ventspili. Lieliska gida vadībā iepazinām pilsētas vēsturi, uzzinājām, kā tā gadu gaitā veidojusies. Apskatījām tirgus laukumu, dažādas skulptūras govju formā un strūklakas.

Braucienā ar kuģīti „Hercogs Jēkabs” uzzinājām par ostas darbību, dažādiem uzņēmumiem, kuri veidojušies Ventas upes krastos, redzējām vienīgo paceļamo tiltu Baltijā. Apskatījām „Lemberga hūti”, kas ir mākslīgi izveidots kalns, kurā iekārtotas daudzas atrakcijas dažādām vecuma grupām. Dienvidu mola promenādē mūs sagaidīja „Govs – Matrozis”, kas ir 4 m augsta.

Nākamā diena sākās ar Piejūras brīvdabas muzeja apskati, kur atrodas Baltijā lielāko enkuru kolekcija. Parkā bija 140 dažāda tipa enkuri, kas ir vieni no lielākajiem visā pasaulē. Rīta rosmei mums bija iespēja izmēģināt brīvdabas trenažierus un apmeklējām Zilā karoga pludmali, kas ir viena no tīrākajām Latvijā.

Braucot uz Irbenes lokatoru, apmeklējām Staldzenes stāvkrastu un Ovīšu bāku. Irbenes lokators – vieta, kas agrāk bijusi slepena, bet tagad pieejama ikkatram interesentam. Lokators atrodas bijušajā padomju armijas pilsētiņā Irbenē, un tā saimnieks ir Ventspils Augstskolas Inženierpētniecības centrs. Tur var aplūkot astoto lielāko antenu pasaulē.

Ekskursijas noslēgumā apskatījām Kolkasragu, kas ir Kurzemes pussalas tālākais ziemeļu punkts.

Māra Kļaviņa, 12.kl.