11. - 15.11.
Izstāde „Savai valstij un tautai” (I. stāva foajē). Izglītojoša lekcija.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

Valsts svētku pasākums (plkst. 13:00, skolas Aktu zālē).

Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

28. maijā 3. klases skolēni devās uz vienu no skaistākajām Latvijas pilsētām – Cēsīm, lai iepazītu ievērojamāko un vislabāk saglabāto viduslaiku pili Latvijā, izstaigātu Pils parku, vērotu šaurās, līkumotās ieliņas ar amatnieku un tirgotāju namiem vecpilsētā. Lai plašāk iepazītu pasauli, devāmies uz ZINO centru. Tajā bija iespējams uzzināt un izmēģināt daudz ko interesantu. Centrs piedāvā interaktīvas ekspozīcijas, kurās skolēni varēja paši izmēģināt dažādas tehnoloģijas un pārbaudīt dabas likumus, piemēram, mācīties matemātiku lēkājot, izjust gravitāciju šūpolēs, redzēt skaņu, veidot zobratu pārnesumus, saprast katapultas darbības principus, redzēt zibeni un vēl citus “brīnumus”.

Nodarbībā skolēni uzzināja, kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas celtniekiem, kas ir debeskrāpji, kāpēc tādi tiek būvēti. Komandās sacentās augstceltņu būvēšanā. Skolēni saprata, cik vienotiem jābūt, lai uzbūvētu namu. Caur rotaļu, reālu piemēru un interesantām aktivitātēm tika atklāti dažādi fizikas likumi.