„Atvadas no sākumskolas” 4. klases skolēniem (plkst. 17:00).

Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.-8. un 10.-11. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde (plkst. 13:00).

Skolas Karoga svētki.

jūnijs: ⇅

13.jūnijā 15 devītās klases absolventiem tika pasniegtas apliecības par vispārējās pamatizglītības iegūšanu.
„Katram cilvēkam dzīvē ir savas virsotnes, kuras jāsasniedz”, savā uzrunā uzsvēra skolas direktors E.Viņķis, „un pamatizglītības iegūšana ir tikai jūsu dzīves pirmā nozīmīgā virsotne ceļā uz izvirzītajiem mērķiem”.
Saņemot izglītības dokumentu, jaunieši tika raksturoti ar dažādu krāsu ietekmi un lomu viņu dzīvē un personības veidošanā. Klases audzinātāja Iveta Mežajeva savā uzrunā skolēniem atcerējās brīnišķīgo laiku kopā pavadītajos gados un vēlēja veiksmi turpmākajos izglītības ceļos, tai skaitā Madlienas vidusskolas 10.klasē.

rakstu arhīvs