Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Rudens skrējiens “Aizej tur, nezin, kur…” ir iemīļots skolēnu vidū gadu no gada. Skolēnu pašpārvaldes rīkotajā rudens skrējienā, kurš norisinājās 27. septembrī, piedalījās 5.-12. klašu skolēni. Šogad skolēni mēroja maršrutu mazliet neierasti, skrējienu sākot no Plāteres pilskalna.

Pirmajā kontrolpunktā, Plāteres estrādē, skolēniem bija jāveido savs karogs. Mērojot ceļu uz Plāteres dzirnavām, klašu audzēkņiem bija jāpierāda savi spēki kontrolpunktos “Divi vienā” un “Ātrā medicīniskā palīdzībā”, kurās klasēm bija jādarbojas pēc iespējas aktīvāk. Dzirnavās, kurās valda lieliska akustika, tika pārbaudītas skolēnu muzikālās zināšanas. “Etiopijas gājienā” skolēniem bija jāpārnes uz galvas ar ūdeni pildītus traukus. Mērojot garo, taču aktīvo ceļu uz skolu, klasēm aktīvi nācās iesaistīties kontrolpunktos, kuros nācās darbināt savas rociņas un garšas kārpiņas. Savu plaušu tilpumu skolēniem nācās pārbaudīt kontrolpunktā “Plaušu vēdināšanā”. Mēmais šovs atklāja skolēnos pārsteidzošas aktiera un filozofa iemaņas. Pozitīvo skrējienu noslēdza fotogrāfijas uzņemšana pie zīmes “Madliena” ceļā uz skolu.

10. klase

9. klase