Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

26. septembrī, siltā un ļoti skaistā laikā, Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvalde rīkoja ikgadējo skrējienu “Aizej tur, nezin, kur…”. Skrējiena maršrutu pašpārvalde izveidoja apkārt skolai un pa Madlienas pagasta teritoriju – apmēram 5 km garumā. Skrējienā piedalījās 109 skolēni no 5.–12. klasei, komandā obligāti bija jābūt vismaz 6 dalībniekiem, kuri mērojās ar spēkiem 10 kontrolpunktos. Tajos skolēniem bija jāizmanto dažādas spējas – spēks, ātrums, pacietība, lēkšana, dziedāšana, skriešana u.c. Lai nokļūtu līdz galamērķim, bija jāpārvar dažādi šķēršļi, grāvji, jāskrien pa garu zāli un cauri kukurūzas laukam. Skolēniem atgriežoties skolā – galamērķī, kāds bija netīrs un slapjš, bet ar smaidu sejā teica, ka patika un bija interesanti. Komandas dalībniekus sagaidīja ar siltu tēju un gardām šokolādes maizītēm. Paldies par izturību un atsaucību!

Skolēnu pašpārvalde

Aizej tur, nezin, kur… 2018