kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.

24.10.
Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

31.10.
Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi
vecākiem
skolotājiem

FIZMIX ir LATVENERGO veidots mācību portāls par fizikas tēmām. Tajā var atrast informāciju par fiziku vieglā, saprotamā veidā. Portāla mērķis ir ieinteresēt tā lietotājus par fiziku un parādīt fizikas pielietojumu ikdienā ar saprotamiem, interesantiem un interaktīviem piemēriem. Tajā var mācīties, piedalīties konkursos, kā arī gan teorētiski, gan praktiski veikt dažādus eksperimentus. Fizmix komanda labprāt dodas uz skolām, tādēļ arī otrdien, 19. decembrī Madlienas vidusskolas 6.-12.klašu skolēniem bija iespēja tikties ar portāla Fizmix. lv projektu vadītāju Raiti Streiču, kurš interesantā veidā pastāstīja par vielu īpašībām un fizikālām parādībām ļoti zemās temperatūrās un rādīja aizraujošus eksperimentus. Lielā termosā viņš bija atvedis ”sauso ledu”, kas līdzīgi bumbiņām, klasē ripoja pa grīdu, radīja “ dūmus bez uguns” un ļāva sasaldēt kukurūzas nūjiņas. Skolēni ar medicīnas šļirču palīdzību varēja darbināt ekskavatora modeli un sacensties, kurš spēcīgāks, kurš veiklāks un ātrāks. Jauniešiem bija iespēja novākt galdautu, nesaplēšot glāzes.

Skolēniem bija interesanti gan uzklausīt Raita stāstīto, gan vērot eksperimentus, ko ikdienā, drošības apsvērumu dēļ, skolā nerāda. Mūsu ciemiņš bija ļoti priecīgs par skolēnu aktivitāti, atsaucību un prasmi izskaidrot redzētos eksperimentus gan balstoties uz ikdienas pieredzi, gan fizikas zināšanām.

Paldies Latvenergo, Fizmix.lv. un parojekta vadītājam Raitim Štreičam par interesantajām nodarbībām! Ceram uz sadarbību arī nākošajā gadā!

Fizikas skolotāja Daiga Rosicka

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem