13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

26.III 3. klases skolēni devās uz kārtējo pasākumu pašvaldības bibliotekā, lai iepazītos ar dzejnieci Aspaziju, īstajā vārdā Elzu Rozenbergu. Bērni ar interesi klausījās stāstījumu par dzejnieces bērnību, daiļradi, klausījās dziesmas, skatījās multiplikācijas filmas, kurās izmantota Aspazijas dzeja, Bērni bija patīkami pārsteigti, uzzinot, ka dzejniece uzrakstījusi lugu “Torņa cēlējs” (1927. gadā) un tajā izmantota teika par Madlienas baznīcu, ko var uzcelt tad, ja tajā iemūrē dzīvu jaunavu.

Līdzi tika dots uzdevums – ilustrēt pazīstamākos Aspazijas dzejoļus. Paldies bibliotekārītēm, kas tuvina bērnus grāmatām.