15.-18.04.
„Lieldienas gaidot”, izstāde 1.-9. klašu skolēniem.

Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora (plkst 13:00 skolas Aktu zālē).

23.-26.04.
Skolēni piedalās Lielajā talkā (no plkst. 13:00).

Parlamenta talka.

maijs: ⇅

jūnijs: ⇅

Tikai tie, kas eksperimentē, atklāj, bet tie, kas atklāj, rada jaunas tehnoloģijas. Arī Sprīdītis devās pasaulē, lai gūtu dzīves pieredzi, kļūtu gudrāks, pierādītu savu varēšanu. Līdzi paņēma tikai lāpstu. Taču ar to vien nepietika. Viņš no Vēja mātes un Meža mātes saņēma dāvanas kā apliecinājumu savam gribasspēkam un mērķtiecībai. Arī mēs, Lēdmanes pamatskolas 8. un 9. klases skolēni, līdzīgi kā Sprīdītis esam gatavi pierādīt savu “dūšu” un izpildīt visus pārbaudījumus, lai kļūtu gudrāki un spētu rakties cauri zinību kalniem dabaszinībās, tāpēc mums ir nepieciešamas dāvanas – dažādi jaunākie IT risinājumi. Mēs šīs dāvanas lūdzam no labiem cilvēkiem. Mūsu valsts nākotne ir gudri prāti, tie nerodas no kaut kurienes, bet gan no skolas sola.

Lai nobalsotu par projektu dodies uz zemāk norādītajām saitēm:

www.labiedarbi.lv
www.draugiem.lv