Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

13.janvārī Ogres novada Sporta centrā (ONSC) notika atklātās sacensības vieglatlētikā U-10 vecuma grupas sportistiem. Sacensībās par visu kalumu medaļām cīnījās sportisti no Ogres, Madlienas, Salaspils, Iecavas, Mārupes, Jelgavas, Baldones, Dobeles, Rīgas.  Madlienas vidusskolas jaunie sportisti devās mājup ar sešām godalgām – 2 zelta, 2 sudraba un 2 bronzas medaļām.

40 metru barjerskrējienā meitenēm – 2.vietā Liene Šķēla.

40 metru skrējienā meitenēm – 3.vietā – Liene Šķēla.
Augstlēkšana meitenēm – 1.vietā Alise Žurēviča, 3.vietā Sandija Liepa .

Lodes (1,5 kg) grūšana meitenēm: 1.vietā Sandija Liepa.

4×150 m stafete meitenēm –2.vietā Madlienas vidusskolas komanda (Liene Šķēla, Sandija Liepa, Alise Žurēviča, Aiga Rudzgaile).