Lāpu gājiens uz pieminekli, piemiņas brīdis Brīvības cīņas kritušajiem karavīriem.

„Spēka diena” 1.-12. klašu skolēniem.

Erudīcijas konkurss 1.-4. klašu skolēniem.

11. - 15.11.
Izstāde „Savai valstij un tautai” (I. stāva foajē). Izglītojoša lekcija.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

Valsts svētku pasākums (plkst. 13:00, skolas Aktu zālē).

Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Pirms 25 gadiem trīs Baltijas valstis pārsteidza pasauli – cilvēki sadevās rokās, veidojot unikālo Baltijas ceļu kā vēstījumu pasaulei par savu vēlmi dzīvot brīvā un neatkarīgā valstī.

1989. gada 23. augustā šajā demonstrācijā piedalījās arī Madlienas vidusskolas skolēnu vecāki un vecvecāki, tādēļ šodien, 15. septembra rītā, savu Baltijas ceļu skolas pagalmā veidoja skolēni un skolas pedagogi. Jau no agra rīta kopīgiem spēkiem tika radīts ziedu paklājs – trīs Baltijas valstis un simboliskais ceļš cauri tām. Pasākuma dalībniekus uzrunāja skolas direktors Edgars Viņķis un īpašu noskaņojumu radīja dziesma „Atmostas Baltija”.