Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

16. janvārī Madlienas vidusskolas skolēni apmeklēja barikāžu atceres pasākumu-koncertu „Bulvārī Brīvība”, Ķīpsalas hallē. Pasākuma laikā klausījāmies atmiņu stāstus par 1991. gada notikumu dalībnieku mobilizāciju, sajūtām, emocijām, plāniem, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem, kā arī skatījāmies filmas no 1991. gada janvāra galvenajām norises vietām. Muzikālo repertuāru patriotiskās skaņās nodrošināja mūsdienu tautas mūzikas apvienība Jauno Jāņu orķestris un citi mākslinieki. Skolas saņēma dāvanā dokumentālo filmu “Tēvu barikādes” DVD ierakstu kā velti barikāžu atceres 25. gadskārtai.

Screenshot 2016-01-19 19.24.42