skolēnu uzņemšana
kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.visi pasākumi
vecākiem
skolotājiem

22. februārī projekta „Esi līderis” jaunieši no 10. un 11. klases piedalījās biznesa spēļu konkursā „Ceļš uz bagātību” Valmierā. Trīs komandas no mūsu skolas izstrādāja stratēģiju un plānoja saimniecisko darbību karpu audzēšanas biznesā, ņemot vērā dotos nosacījumus un organizatoru sniegtos norādījumus. Pēc 2 stundu intensīva darba komandas analizēja savu saimniecisko darbību – vai tā ir nesusi peļņu vai zaudējumus, kādas kļūdas tika pieļautas, un kāds tomēr bija vispareizākais risinājums. 11. klases meitenes Sintija, Airita un Agate no komandas „Lieliskais trio” secina, ka šī simulācijas spēle viņām bija jauna un noderīga pieredze. Pārējie spēļu dalībnieki atzīst, ka nākamgad atkal izmantos iespēju piedalīties biznesa simulācijas spēlē.

LENOVO-PC - WIN_20160222_112835

LENOVO-PC - WIN_20160222_150049

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem