Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

22. februārī projekta „Esi līderis” jaunieši no 10. un 11. klases piedalījās biznesa spēļu konkursā „Ceļš uz bagātību” Valmierā. Trīs komandas no mūsu skolas izstrādāja stratēģiju un plānoja saimniecisko darbību karpu audzēšanas biznesā, ņemot vērā dotos nosacījumus un organizatoru sniegtos norādījumus. Pēc 2 stundu intensīva darba komandas analizēja savu saimniecisko darbību – vai tā ir nesusi peļņu vai zaudējumus, kādas kļūdas tika pieļautas, un kāds tomēr bija vispareizākais risinājums. 11. klases meitenes Sintija, Airita un Agate no komandas „Lieliskais trio” secina, ka šī simulācijas spēle viņām bija jauna un noderīga pieredze. Pārējie spēļu dalībnieki atzīst, ka nākamgad atkal izmantos iespēju piedalīties biznesa simulācijas spēlē.

LENOVO-PC - WIN_20160222_112835

LENOVO-PC - WIN_20160222_150049