kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.

24.10.
Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

31.10.
Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

3. decembrī Ērgļos notika R. Blaumaņa literārās prēmijas 12. konkursa noslēguma pasākums, uz kuru bija uzaicināti 65 labākie domrakstu no visas Latvijas. Atzinību saņēma arī Madlienas vidusskolas 12. klases skolniece Monta Meikališa, rakstot par tematu „Es esmu stāds, kas svešuma gaisu nevar panest” (R. Blaumanis). Konkursa darba tapšanā jaunietei palīdzēja latviešu valodas skolotāja Zinta Saulīte. Apsveicam Montu ar panākumiem!

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem
vecākiem
skolotājiem