„Atvadas no sākumskolas” 4. klases skolēniem (plkst. 17:00).

Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.-8. un 10.-11. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde (plkst. 13:00).

Skolas Karoga svētki.

jūnijs: ⇅

Kopš gada sākuma 9 – 11 gadus veci bērni var apgūt procesus mediju vidē ar Solvitas Denisas-Liepnieces grāmatas „CAPS un CIET jeb Vilks manipulators” palīdzību. Ņemot vērā lielo interesi un atsaucību no bērniem un pieaugušajiem, British Council pārstāvniecība Latvijā, Kultūras ministrija un Latvijas Kultūras akadēmija pēc grāmatas motīviem izveidoja video. Tajā 11 minūšu ilgumā izstāstīta aina no Vilka dzīves, viņam sagrozot ierakstu Vikipēdijā un citā veidā manipulējot ar informāciju. Video mērķis ir izglītojoša un izklaidējoša stāsta veidā bērniem palīdzēt apzināties riskus informatīvajā vidē un mācīties kritiski izvērtēt redzēto vai dzirdēto.

rakstu arhīvs