06.01.-03.03. Valodu nedēļas akcija „No zīmuļa līdz sapņu mājai”.

17.-28.02. Dambretes un novusa turnīri 5.-12.kl. skolēniem.

21.02. Deju kolektīvu sadancis (plkst.13:00 skolas Aktu zālē).

28.02. Žetonu vakars 12.klasei (plkst. 17:00 skolas Aktu zālē).

MARTS: ⇅

APRĪLIS: ⇅

MAIJS: ⇅

JŪNIJS: ⇅

visi pasākumi

Kopš gada sākuma 9 – 11 gadus veci bērni var apgūt procesus mediju vidē ar Solvitas Denisas-Liepnieces grāmatas „CAPS un CIET jeb Vilks manipulators” palīdzību. Ņemot vērā lielo interesi un atsaucību no bērniem un pieaugušajiem, British Council pārstāvniecība Latvijā, Kultūras ministrija un Latvijas Kultūras akadēmija pēc grāmatas motīviem izveidoja video. Tajā 11 minūšu ilgumā izstāstīta aina no Vilka dzīves, viņam sagrozot ierakstu Vikipēdijā un citā veidā manipulējot ar informāciju. Video mērķis ir izglītojoša un izklaidējoša stāsta veidā bērniem palīdzēt apzināties riskus informatīvajā vidē un mācīties kritiski izvērtēt redzēto vai dzirdēto.