Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Ziemas mēnešiem iestājoties, ir saprotama Jūsu vēlme savus bērnus atvest maksimāli līdz skolas durvīm, taču aicinām Jūs izvērtēt savas rīcības bīstamību un apkārtējo apdraudējuma risku; ceļš uz skolu nav divu virzienu satiksmes šoseja, tādēļ divām mašīnām apmainīties piesnigušā ceļa posmā ir visai problemātiski, pat neņemot vērā gājēju – bērnu lielo plūsmu rīta cēlienā. Pie sākumskolas korpusa nav ierīkots transporta apgriešanās laukums, tādēļ braukšana atpakaļgaitā rada bīstamību bērniem, kas kājām dodas uz skolu. Pārdomājiet, varbūt, ka bērnam ir iespēja dažus desmitus metru līdz skolai aiziet kājām, kā arī vienmēr ir izmantojams piebraucamais ceļš skolai no otras puses.

Paldies par sapratni!
Skolas administrācija un skolas padome