9. - 13.12.
Klašu konkurss - izstāde „Ziemassvētku dekorācija”.

Izliekam I semestra vērtējumus.

Pedagoģiskās padomes sēde.

Ziemassvētku izrādes ģenerālmēģinājums (8:30 – 13:00).

Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora.

Ziemassvētku pasākums 1.-12. klašu skolēniem (skolas Aktu zālē).

Liecību izsniegšana.

23.12. – 3. janvāris
Skolēnu Ziemas brīvdienas.

visi pasākumi

Madlienas vidusskola vairākus gadus ir strādājusi pie jauniešu motivācijas sistēmas veidošanas, un ik gadus esam priecājušies par skolēnu panākumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, atsevišķos centralizētajos eksāmenos un jauniešu atzinīgu veikumu konkursos un sporta sacensībās. Milzīgs pārsteigums, prieks un gandarījums par to, ka pirmo reizi tikām uzaicināti uz svinīgo Draudzīgā aicinājuma balvu pasniegšanas pasākumu 25. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kur Ziedoņa zālē tika cildinātas izglītības iestādes, skolēni un pedagogi, kuru panākumi centralizētajos eksāmenos ir īpaši uzteicami. Draudzīgā aicinājuma fonda valdes priekšsēdētājs Jānis Endele savā uzrunā uzsvēra, ka skolotājs ienes gaismu jebkurā klasē un liek tai atstaroties uz saviem skolēniem, dodot tiem spēku, degsmi un vēlmi gūt panākumus.

Balvas par sasniegumiem centralizētajos eksāmenos tika pasniegtas kategorijās – ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas, specializētās izglītības iestādes. Balvas pasniedza un uzrunās klātesošos sveica vairāki bijušie izglītības ministri – Baiba Rivža, Jānis Vaivads, Kārlis Greiškalns, Tatjana Koķe, politiķi Aleksandrs Kiršteins, Rihards Kols, Arvils Ašeradens, bijušais Tautas frontes līderis Dainis Īvāns u.c. Pasākumā tika cildinātas skolas arī par izaugsmi atsevišķos mācību priekšmetos. Mēs, Madlienas vidusskolas pedagogi un skolēni, saņēmām Draudzīgā aicinājuma fonda balvu par izaugsmi matemātikā lauku vidusskolu grupā. Vienlaikus priecājamies par sasniegumiem dabaszinībās – 6. vieta un sasniegumiem latviešu valodā un literatūrā – 5. vieta, kā arī par kopējo novērtējumu centralizēto eksāmenu reitingā lauku vidusskolu grupā – 12. vieta.

Pasākumā klātienē vēlējumus uzklausīja un balvu saņēma skolas direktors Edgars Viņķis, direktora vietniece Vanda Kalniņa, matemātikas skolotāja Māra Atslēdziņa, latviešu valodas un literatūras skolotāja Zinta Saulīte un vēstures skolotāja Anita Jākobsone. Īpaša pateicība šīs balvas kaldinātājām skolotājām Vandai Kalniņai, Mārai Atslēdziņai, Zintai Saulītei par kvalitatīvu, neatlaidīgu un mērķtiecīgu darbu mūsu jauniešu labā. Bijušais Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers savā vēlējumā laureātiem uzsvēra: „Katram jāizmanto jebkurš brīdis, lai sasniegtu jaunas virsotnes.” Tieksimies un pratīsim šīs virsotnes saskatīt!

Madlienas vidusskolas direktors Edgars Viņķis