11. - 15.11.
Izstāde „Savai valstij un tautai” (I. stāva foajē). Izglītojoša lekcija.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

Valsts svētku pasākums (plkst. 13:00, skolas Aktu zālē).

Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Ekselences Balvu organizē Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un LU fondu, kā rezultātā jau piekto gadu ir iespēja izvirzīt balvas saņemšanai inovatīvus un radošus skolotājus, kuri māca matemātiku, fiziku, bioloģiju un ķīmiju. Šogad balvas laureāta gods fizikā mūsu skolas skolotājai Elitai Atslēdziņai.

LENOVO-PC - WIN_20160217_182055

Apbalvošanas ceremonijā Latvijas Universitātē laureātus sveica LR Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Izglītības ministrs Kārlis Šadurskis un uzņēmēju pārstāvji.

Mēs lepojamies!