skolēnu uzņemšana

Sākas vasaras atvaļinājums.

No 27. janvāra līdz 4. martam skolā norisinājās konkurss fotomākslas entuziastiem – „Kadrs ziemā”. Idejas autores un konkursa organizētājas bija divas darbīgas mammas – Guna Brīvule un Liena Rone. Aktīvi bija 14 skolēni, kas iesūtīja savas fotogrāfijas izvērtēšanai. Žūrijas komisija par labākajiem atzina Haraldu Veidi, 2.a klase – 1. vieta, Sandiju Liepu, 1. klase – 2. vieta un Lauru Krupskaju, 8. klase – 3. vieta. 8. aprīlī notika izstādes atklāšana un konkursa dalībnieku apbalvošana. Paldies dalībniekiem par radošumu un iemūžināto mirkļa burvību, kā arī konkursa organizētājiem par iniciatīvu un ieguldījumu skolēnu spēju un talantu attīstībā!

rakstu arhīvs