Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Gatavojoties Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Rekrutēšanas un jaunsardzes centru no 23. oktobra – 5. novembrim rīkoja fotokonkursu “Tev mūžam dzīvot, Latvija!”.

Konkursam pieteicās Madlienas vidusskolas 9 skolēni Dārta Liepiņa, Ketija Povha – 9. klase, Anna Stauža – 10. klase, Linda Elīza Lapsa, Elīna Smilškalne 11. klase un Edgars Sprukts, Rihards Bičevskis, Aiga Pīķe, Iveta Streile- 12. klase, iesūtot paša uzņemtu digitālu fotogrāfiju, kurā iemūžināta mūsu valsts svētku svinēšana, Latvijas daba vai pilsētvide, kā arī lietas, kas simbolizē nacionālo pašapziņu un lepnumu.

No 187 fotogrāfijām, kuras iesūtīja konkursam 85 autori, laureātu vidū Dārta Liepiņa ar fotogrāfiju „Baltijas ceļš.

Paldies visiem par piedalīšanos konkursā!

„Baltijas ceļš”