13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Ceturtdien, 11. maijā Madlienas vidusskolā ar sirsnīgu koncertu atzīmējām tuvojošos Mātes dienu. Tajā piedalījās sākumskolas koris (diriģente Ilze Sprance), deju kolektīvs ‘’Lienīte” 1.-3., 4.-5. un 6-7. klašu grupas (vadītāja Vineta Tumane), zēnu instrumentālās mūzikas pulciņa dalībnieki (vadītājs Andis Bičevskis), zēnu ansamblis kopā ar Eviju Korovacku (vadītāja Mārīte Kovoļevska). Svētku koncertu vadīja un tēlaini caurvija 11. klases skolēni Anna Stauža un Mārtiņš Strazdiņš, ar latviešu tautasdziesmām par māmiņu to bagātināja 5. klases skolēni – Undīne Dzene, Alise Pētersone, Silva Kļaviņa, Markuss Gulbis un Reinis Sedojs. Šis koncerts bija kā pateicība visām māmiņām un vecmāmiņām par auklējumu, par negulētajām naktīm, par visām ne ar ko neapmaksājamām rūpēm, par nenogurstošo gādību!