Lāpu gājiens uz pieminekli, piemiņas brīdis Brīvības cīņas kritušajiem karavīriem.

„Spēka diena” 1.-12. klašu skolēniem.

Erudīcijas konkurss 1.-4. klašu skolēniem.

11. - 15.11.
Izstāde „Savai valstij un tautai” (I. stāva foajē). Izglītojoša lekcija.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

Valsts svētku pasākums (plkst. 13:00, skolas Aktu zālē).

Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

3. oktobrī Lauberē notika novadu 13. grāmatu svētki, kuros piedalījās arī Madlienas vidusskolas 4., 5. un 12. klašu skolēni. Svētku ietvaros 4. klases skolēni tikās ar grāmatas „Kā es ar opi braucu Latviju lūkoties” autori Gundegu Sēju, bet 5.klases skolēni ar grāmatas „Annemarija” autori Vitu Štelmaheri un izstādes „Atvadas no Afganistānas” autoru Egilu Helmani. Tikpat aizraujoši bija Zemessardzes 54.inženiertehniskā bataljona demonstrējumi un radošā darbnīca „Rudens krāsās un noskaņās”.