15.-18.04.
„Lieldienas gaidot”, izstāde 1.-9. klašu skolēniem.

Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora (plkst 13:00 skolas Aktu zālē).

23.-26.04.
Skolēni piedalās Lielajā talkā (no plkst. 13:00).

Parlamenta talka.

maijs: ⇅

jūnijs: ⇅

3.oktobrī Lauberē notika novadu 13. grāmatu svētki, kuros piedalījās arī Madlienas vidusskolas 4., 5. un 12.klašu skolēni. Svētku ietvaros 4.klases skolēni tikās ar grāmatas „Kā es ar opi braucu Latviju lūkoties” autori Gundegu Sēju, bet 5.klases skolēni ar grāmatas „Annemarija” autori Vitu Štelmaheri un izstādes „Atvadas no Afganistānas” autoru Egilu Helmani. Tikpat aizraujoši bija Zemessardzes 54.inženiertehniskā bataljona demonstrējumi un radošā darbnīca „Rudens krāsās un noskaņās”.

rakstu arhīvs