Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Par godu Eiropas valodu dienai, 25. septembrī Madlienas vidusskolas 10.-12. klases skolēni piedalījās viktorīnā – “How much do you know about English and European Union?”. No katras vidusskolas klases viktorīnā piedalījās 5 skolēni, tomēr komandas bija jauktas – katrā komandā 3 skolēni, pa vienam no katras klases. Komandu galvenie uzdevumi bija izdomāt savu nosaukumu un atbildēt uz 25 viktorīnas jautājumiem angļu valodā.

Visām komandām veicās ļoti labi, tomēr diplomu par 1. vietu ieguva komanda “Burkāni”, kuru pārstāvēja Annija Augšpule, Verners Cilēvičs un Oskars Veļigurskis.

Paldies visiem skolēniem par dalību!