Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

24.maijā Madlienas vidusskolas teritorijā skolēniem un skolas darbiniekiem bija iespēja iepazīties ar videi draudzīgiem transporta līdzekļiem – elektromobiļiem. Skolēni ar lielu interesi apskatīja videi draudzīgos automobiļus, uzdeva daudzus praktiskas dabas jautājumus – gan par uzlādes iespējām, gan ar vienu uzlādi nobraucamo kilometru skaitu, gan dažādām privilēģijām auto izmantotājiem. Vecāko klašu skolēniem auto apskate sasaucās ar fizikas stundā apgūstamo teoriju, kuras pielietojumu varēja apskatīt un iepazīt praksē.

Par iespēju iepazīties ar elektromobiļiem sakām paldies Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrībai, personīgi Arnim Bergam un Ceļu satiksmes drošības direkcijai.