Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Ceturtdien, 27. aprīlī Madlienas vidusskolas 10. klases skolēni Ketija Povha, Māra Kļaviņa un Henrijs Augšpuls kopā ar skolotāju Marutu devās uz Zaubes, Ķeipenes un Lēdmanes pamatskolām, lai tiktos ar 8. un 9. klašu skolēniem, un aicinātu jauniešus izvēlēties vidējo izglītību apgūt pie mums Madlienas vidusskolā. Lai ieinteresētu apkārtējo pagastu skolēnus, bijām sagatavojuši plašu informāciju par vispārējās vidējās izglītības programmas īstenošanu, par skolas ikdienu, ārpusklases pasākumiem un citām daudzveidīgām iespējām mūsu skolā, jo ikviens ir laipni gaidīts Madlienas vidusskolā!