Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Trešdien, 26. septembrī, ar jauku Ogres Mūzikas skolas piedāvājumu un Madlienas kultūras nama tehnisko atbalstu Madlienas vidusskolā viesojās trīs kaimiņvalstu mūzikas skolu audzēkņi – starptautiska apmaiņas projekta Nordplus dalībnieki no Jehvi Mūzikas skolas (Igaunija), Kelmes Aļģirda Lipeikas Mākslu skolas (Lietuva) un Keravas Mūzikas institūta (Somija). Pēc augstvērtīgajiem priekšnesumiem pilnībā varējām nojaust, ka koncerta dalībnieki jau ilgāku laiku ļoti cītīgi gatavojušies, lai sniegtu koncertus Latvijā. Vēlot veiksmi arī turpmāk, lielu paldies sakām jaunajiem mūziķiem un viņu skolotājiem, arī koncerta organizatoriem par iespēju baudīt  skaistos priekšnesumus.