13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

19. februārī Madlienas vidusskolā projekta nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Ražots Latvijā” ar meistarklasi „Stikla brīnumi.”

Pie Madlienas vidusskolas skolēniem bija ieradušies stikla pūtēji no Ventspils. Stikla pūtējs – meistars Andrejs Virbulis publiku atraktīvi iepazīstināja ar stikla pūtēja profesijas amata noslēpumiem. Jautājumiem un atbildēm mijoties, tika uzzināta interesanta informācija par stikla apstrādi un stikla pūtēja profesiju, pareizo atbilžu autoriem tika balviņas. Dažiem drosmīgajiem tika dota iespēja izmēģināt savus spēkus stikla burbuļu pūšanā. Drosminieki bija vairāki, kas izmēģināja šo seno profesiju.

Uzzinājām, ka Latvijā nemaz nav tādas stikla pūtēju skolas. Lai iegūtu atbilstošas zināšanas un prasmes, Andrejs Virbulis devies 3 gadus garās mācībās uz Krieviju, bet atzīst, ka stikla pūšana ir profesija, kura jāmācās visu mūžu. Galvenā īpašība šajā profesijā ir pacietība, un Latvijā ir tikai 3 vietas, kur nodarbojas ar stikla izstrādājumu radīšanu – Ventspilī, Jūrmalā un Līvanos. Meistars ļoti lepojas ar savu mācekli Artūru Rožinski, kas 3 gada laikā jau ir kļuvis par īstu stikla pūtēju. Par Artūra meistarību mēs varējām pārliecināties klātienē, jo 10 minūšu laikā visu acu priekšā tapa mākslas darbs – mīļš sunītis, kas tika uzdāvināts skolas karjeras konsultantei Ilzei.

Pasākuma noslēgumā bija iespēja apskatīties nelielu suvenīru izstādi un arī iegādāties stikla brīnumiņus.

Pedagogs karjeras konsultants Ilze Smilškalne