18.03.-22.03.
Pavasara brīvdienas 12. klases skolēniem.

Skolēnu deju kolektīvi piedalās deju kolektīvu skatē Ogres KC.

25.-29.03.
Izstāde „Pieminot deportācijas 70 gadadienu!”.

aprīlis: ⇅

maijs: ⇅

jūnijs: ⇅

22. februārī skolā viesojās Latvijas universitātes pārstāvji, kuri interesanti pastāstīja vidusskolēniem par iespējām studēt Rīgas medicīnas koledžā. Uzzinājām, ka mācību iestāde piedāvā trīs studiju programmas: māszinību, ārstniecības, kā arī masāžas un hidroterapijas studijas. Nodarbības laikā bija iespēja iejusties medicīnas māsas lomā, mērot klasesbiedriem spiedienu un nosakot pulsa ātrumu, taču visinteresantākais bija uz manekena atrast vēnu un pat tajā iedurt. Dažiem parādījās iedzimts mediķa talants.

Praktiskās nodarbības pagāja nemanot, jo ikviens gribēja izmēģināt savas prasmes. Labvēlīgā gaisotnē guvām daudz noderīgas informācijas par Rīgas medicīnas koledžu. Šī mācību iestāde piedāvā nākošajiem studentiem iespēju studēt budžeta vietās, saņemt stipendiju, piedalīties starptautiskajos projektos, dzīvot izremontētās, mājīgās telpās, ir garantēta prakses vieta un iespēja apvienot studijas ar darbu.

rakstu arhīvs