13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

“Kasīšu Ziemassvētku klase”

2016.gada 21.decembrī Madlienas vidusskolas skolēni rādīja Ziemassvētku uzvedumu “Ziemassvētki Kasīšu ciemā”. Balstoties uz lugas tēmu, Skolēnu Pašpārvalde nolēma rīkot klašu dekorēšanas konkursu „Kasīšu Ziemassvētku klase.” No 12. līdz 16.decembrim 1.-12.klašu skolēniem un skolotājiem tika dots laiks, lai savās klasēs ienestu Kasīšu ciema noskaņas. 16.decembra rītā, īpaši veidota Skolēnu Pašpārvaldes dalībnieku žūrija devās klašu izvērtēšanā. Tā kā katras klases dekorēšanā bija pielikts liels darbs, centība un pūlēs, Pašpārvalde nolēma, ka netiks dalītas vietas, bet gan nominācijas, kā, piemēram, “Sniegotākā klase”, “Mājīgākā klase”, “Grinčīgākā klase”, utml. Skolēnu Pašpārvaldes  komanda saka lielu paldies par klašu kolektīvu atsaucību un ceram uz tik pat lielu atsaucību arī nākamajos Pašpārvaldes pasākumos!

Skolēnu Pašpārvalde