kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.

13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

17.10.
Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

17.10.
Izliekam I semestra starpvērtējumu.

18.10.
Rudens tirdziņš sākumskolā.

18.10.
Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

18.10.
Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

18.10.
Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

24.10.
Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

31.10.
Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Madlienas vidusskolas 7. klase un daži 5. klases skolēni 30. novembrī projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja koncertstāstu Latvijai „Pūt, vējiņi”, kas norisinājās Ādažu Kultūras centrā.

Koncertuzvedums „Pūt, vējiņi” ir stāsts par likteņupi Daugavu, jūru un mums pašiem – cilvēkiem, kas dzīvo Latvijā. Stāsts izskan Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Kārļa Lāča un daudzu citu komponistu melodijās un latviešu tautas dziesmu apdarēs. Koncertā piedalījās mūsu novadnieki – Antra Stafecka un Atis Ieviņš, kā arī Miks Dukurs, Ginta Krievkalna u.c. Latvijā pazīstami mūziķi.

Uzvedums bija ļoti iespaidīgs un skaists. Skolēni to varēja skatīties, sēžot pirmajā rindā, un tas viņiem ļoti patika. Koncerts bija labs paraugs, kā no daudzām un dažādām dziesmām izveidot vienotu veselumu, kuru papildināja stāstījums un horeogrāfija, kā arī dažādi gaismas efekti un projekcijas.

Pēc „Pūt, vējiņi” noskatīšanās skolēni kopīgi ar mūziķiem fotografējās, saņēma autogrāfus gan uz rokām, gan mobilo telefonu vāciņiem. Mājās devāmies pozitīvi uzlādēti no koncertā gūtajām emocijām. Skolēni nevar sagaidīt, kad atkal būs iespēja apmeklēt nākamo koncertu.

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem
vecākiem
skolotājiem