Aizsardzības ministrija, Latvijas Kara muzejs un Nacionālie bruņotie spēki, sagaidot 11. un 18.novembri, aicina Latvijas skolēnus piedalīties stāstu konkursā “Kas ir dzimtenes mīlestība?”

Mēs paši esam atbildīgi par Latvijas nākotni un drošību. Ikvienam Latvijas iedzīvotājam un skolēnam ir svarīgi izzināt, ko nozīmē dzimtenes mīlestība un gatavība pašaizliedzīgi darboties tās labā, kādas ir mūsu valsts kopīgās vērtības, kuras esam gatavi aizstāvēt.

Aizsardzības ministrija, Latvijas Kara muzejs un Nacionālie bruņotie spēki aicina Tevi, 1.-12.klases skolēn, sūtīt savas pārdomas “Kas ir dzimtenes mīlestība?” līdz š.g. 1.novembrim uz elektroniskā pasta adresi: konkurss@mod.gov.lv vai pa pastu uz K.Valdemāra ielu 10/12, Rīgā, LV-1473, norādot adresātu – Militāri publisko attiecību departaments.

Stāstā aicinām atklāt, kas pēc Tavām domām ir dzimtenes mīlestība? Kā Tu izjūti dzimtenes mīlestību? Kad izjūti lepnumu par savu valsti? Stāsta apjoms – 150-200 vārdu. Lūdzam norādīt skolu, klasi, Tavu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi.

Interesantāko, radošāko darbu autorus sagaida pārsteigums no Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem. Uzvarētājus paziņosim š.g. 8.novembrī, un laikā no š.g. 11. līdz 18.novembrim labākie darbi tiks publicēti portālā http://www.draugiem.lv/karamuzejs/, kā arī aizsardzības nozares militāro ziņu portālā www.sargs.lv. Ar uzvarētājiem sazināsimies personiski.

Papildu informācijai par stāstu akciju “Kas ir dzimtenes mīlestība?” lūdzam sazināties ar Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamentu (tālr. 67335093, e-pasts: konkurss@mod.gov.lv).

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

rakstu arhīvs