Šonedēļ Madlienas sākumskolas skolēni parādīja savas zināšanas konkursā „Gudrinieks”, kur minēja mīklas, risināja nestandarta uzdevumus, izvērtēja sakāmvārdus. Rezultātā 1.a kl. veiksmīgākie ir Patrīcija Anna Rone, Deina Valnere, Ģirts Irbītis; 2.a kl. – Salvis Rudzgailis, Alise Streile, Lauris Boreiko; 3.a kl. – Heidija Rimša, Sandija Liepa, Aiga Rudzgaile; 4.a kl. – Raivis Andriksons, Kristīne Povha, Dace Pimčonoka; 4.c kl. – Kristians Andress Balodis, Laura Leitāne, Evelīna Tirzmaliete.

Vienlaikus norisinājās arī glītrakstīšanas konkurss. Glītāko rokrakstu īpašnieki ir 1.a kl. Roberts Miks Mačs, 2. a kl. Alise Streile, 3.a kl. Renārs Rainers Biezbārdis, 4.a kl. Sofija Rudņika, 4.c .kl. Letīcija Elizabete Ekkerte.

rakstu arhīvs