11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Šonedēļ Madlienas sākumskolas skolēni parādīja savas zināšanas konkursā „Gudrinieks”, kur minēja mīklas, risināja nestandarta uzdevumus, izvērtēja sakāmvārdus. Rezultātā 1.a kl. veiksmīgākie ir Patrīcija Anna Rone, Deina Valnere, Ģirts Irbītis; 2.a kl. – Salvis Rudzgailis, Alise Streile, Lauris Boreiko; 3.a kl. – Heidija Rimša, Sandija Liepa, Aiga Rudzgaile; 4.a kl. – Raivis Andriksons, Kristīne Povha, Dace Pimčonoka; 4.c kl. – Kristians Andress Balodis, Laura Leitāne, Evelīna Tirzmaliete.

Vienlaikus norisinājās arī glītrakstīšanas konkurss. Glītāko rokrakstu īpašnieki ir 1.a kl. Roberts Miks Mačs, 2. a kl. Alise Streile, 3.a kl. Renārs Rainers Biezbārdis, 4.a kl. Sofija Rudņika, 4.c .kl. Letīcija Elizabete Ekkerte.