Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Bērnu izglītības un attīstības centrs ”Taurenīši” Madlienas vidusskolas 1.  un  2. klases skolēniem piedāvāja nodarbību “Krāsaino graudu spēles”. Bērni darbojās ar dažādu veidu un krāsu graudiem. Darbība pārsvarā notika ar pirkstiem, kas veicināja pirkstu sīkās motorikas attīstību. Rezultātā tika izveidoti vairāki darbiņi ,kuri katram bērnam palika par piemiņu.

Krāsaino graudu spēļu radošie procesi apliecina, ka ne vienmēr graudi ir jāuztver kā pārtikas produkts, to estētiskās īpašības ir ne mazāk nozīmīgas kā dvēseles “barība” un emocionālās pasaules piepildītāja.