kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.

24.10.
Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

31.10.
Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

2018.gada 30.janvārī skolas mājturības un vizuālās mākslas kabinetā norisinājās kulinārijas konkurss „Gardēdis”, kurā piedalījās 5.-12.klases skolēni. No katras klases tika izvirzīti 3 pārstāvji, kuri sacentās starp klasēm. Šis pasākums tika organizēts, lai attīstītu skolēnu iemaņas darbam virtuvē kā arī sekmētu darbu komandā. Skolēni izlozēja Skolēnu pašpārvaldes sagatavotās receptes, pēc kurām bija jāvadās, gatavojot maltīti. Jebkurš kulinārijas pasākums nav iedomājams bez zinošas žūrijas, tāpēc skolēnu darbu vēroja, pagatavotos ēdienus novērtēja un degustēja  žūrijas komanda- matemātikas skolotāja Māra Atslēdziņa, skolotāja Vita Volkopa, skolas sekretāre Valentīna Malnača un skolas virtuves vadītāja Zanda Lūse. Žūrija vērtēja komandas darbu, prezentāciju, ēdiena vizuālo izskatu un garšu. Pieņemt lēmumu par uzvarētājiem bija grūti, jo ēdieni bija gatavoti profesionāli. Tomēr par šī gada „Gardēža” uzvarētājiem tika atdzīta 5.klases komanda, kuri gatavoja augļu salātus. Skolēnu pašpārvalde saka sirsnīgu paldies visiem, kuri iesaistījās pasākuma norisē!

Skolēnu pašpārvalde

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem
vecākiem
skolotājiem