Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Madlienas vidusskolā jau otro gadu norisinājās kulinārijas sacensības skolēniem. Divās vecuma kategorijās 5.–8. klases un 9.–12. klases komandas pierādīja savu prasmi dažādu ēdienu gatavošanā. Šogad organizējot pasākumu, skolēnu pašpārvalde izvēlējās 3 produktus, kurus būtu ieteicams iekļaut ēdiena gatavošanas receptē, respektīvi, katrai klasei bija jāpagatavo ēdiens, kurā būtu šķiņķis, siers un tomāts.

Skolēnus novērtēja atbildīga triju cilvēku žūrija, skatoties, kā ēdiens tiek gatavots, kā tiek ievērotas sanitārās normas un kā ēdiens tiek servēts. Žūrijas atzinums – tāpat kā pirms gada, arī šogad bija grūti izlemt, kurš būtu pelnījis uzvaru, jo visi pagatavotie ēdieni lika „norīt mēli”. Šis gads bija īpaši interesants, jo skolēni gatavoja franču karbonādes, dažādus pildītos groziņus, tortillas, picas un īpašas brokastu uzkodas.

Šogad veiksmīgākie kulināri bija astotās un vienpadsmitās klases skolēni, kuri bija uzvarētāji savās vecuma grupās.
Skolēnu pašpārvalde vēlas teikt lielu paldies visiem, kuri iesaistījās pasākuma norisē, pastāstīja par gardajām ēdienu receptēm un priecēja cits cita gastronomijas vēlmes.

Skolēnu pašpārvalde