Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

18. maijā Madlienas vidusskolas aktu zālē uz godināšanas pasākumu tika aicināti Ogres novada un starpnovadu mācību priekšmetu olimpiāžu, konkursu un sporta sacensību laureāti. Skolas direktors Edgars Viņķis pateicās skolēniem un viņu pedagogiem par ieguldīto papildus darbu, gatavojoties dažāda līmeņa sacensībām. Direktors uzsvēra papildus zināšanu un iegūtās pieredzes nozīmi skolēnu turpmākajās gaitās, sportisko aktivitāšu lomu ikdienas dzīvē.

Olimpiāžu, konkursu un sporta sacensību uzvarētāji un skolotāji saņēma skolas Pateicības rakstus un piemiņas balvas.