Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Fonds „Viegli” ir dzejnieka Imanta Ziedoņa fonds, kas izveidots 2010. gadā ar mērķi veicināt jaunradi Latvijā. 2014. gadā fonds, īstenojot Imanta Ziedoņa ideju, izsludināja pieteikšanos apbalvojumam „Laiks Ziedonim”, kura ietvaros tiek meklēti un cildināti cilvēki par izcilību jaunradē jomās, kas dzejniekam ir bijušas svarīgas, – zinātnē, novadpētniecībā, bērnu un jauniešu kategorijā, tautsaimniecībā un par dzīvi literatūrā. Šogad nominācijā Dzīve literatūrā „Bize” tika godināta Madlienas vidusskolas skolotāja Zinta Saulīte. 3. maijā, dzejnieka dzimšanas dienā, Dzintaru koncertzālē viņa saņēma pateicību, sponsoru sarūpētas dāvanas un izcilu novērtējumu savam ikdienas darbam. Priecājamies kopā ar skolotāju un novēlam tikpat lielu enerģiju un sirdsdegsmi turpmākajā darbā.

a7df2387-9dc0-463a-af51-d1e1f8e877cc