06.01.-03.03. Valodu nedēļas akcija „No zīmuļa līdz sapņu mājai”.

17.-28.02. Dambretes un novusa turnīri 5.-12.kl. skolēniem.

21.02. Deju kolektīvu sadancis (plkst.13:00 skolas Aktu zālē).

28.02. Žetonu vakars 12.klasei (plkst. 17:00 skolas Aktu zālē).

MARTS: ⇅

APRĪLIS: ⇅

MAIJS: ⇅

JŪNIJS: ⇅

visi pasākumi

Visas vasaras garumā norisinājās izdevniecības ZvaigzneABC rīkotais konkurss “Lasīšanas stafete”, kurā ar lielu aizrautību piedalījās Terēza Elza Rone. Terēzas iedvesmoti tajā iesaistījās arī māsa Patrīcija Anna un Kristers Kārlis. Konkursa laikā Terēza izlasīja 32 grāmatas, Patrīcija 8, bet sešgadnieks Kristers Kārlis 3 grāmatas. Par visām grāmatām tika rakstītas atsauksmes.

22. augustā uz kuģa Romantika notika Lasīšanas stafetes Noslēguma pasākums.
Uz kuģa pulcējās vairāk nekā 400 lasītāji, viņu vecāki , bibliotekāri, rakstnieki, tulkotāji un mākslinieki.

Terēza Elza ieguva Žūrijas Speciālbalvu, par kuru bija ļoti priecīga un atzina, ka arī nākošajā gadā turpinās piedalīties.

Vislielākais paldies bērnu vecākiem Lienai un Guntim Roņiem par neizsīkstošu enerģiju savu bērnu pilnveidošanā!