18.03.-22.03.
Pavasara brīvdienas 12. klases skolēniem.

Skolēnu deju kolektīvi piedalās deju kolektīvu skatē Ogres KC.

25.-29.03.
Izstāde „Pieminot deportācijas 70 gadadienu!”.

aprīlis: ⇅

maijs: ⇅

jūnijs: ⇅

Sagaidot Latvijas valsts dibināšanas 96. gadadienu, 1.–12. klašu skolēni 14. novembra rītā skolas pagalmā no svecītēm veidoja īpašu ornamentu. Pēc 6. stundas viss skolas kolektīvs pulcējās zālē uz svinīgo pasākumu „Kur zemi lai krāšņāku rastu”. Klātesošos Latvijai nozīmīgajos svētkos uzrunāja direktors Edgars Viņķis. Skolas kolektīvu svētkos sveica Madlienas pagasta pārvaldes vadītājs Ojārs Atslēdziņš, kā arī pasniedza Madlienas pagasta pārvaldes atzinības rakstus un balvas skolēniem par izciliem mācību sasniegumiem – 11. klases skolēniem Edgaram Spruktam, Aigai Pīķei, Ivetai Streilei, 10. klases skolniecēm Undīnei Piterniecei, Sanitai Rešinskai, Airitai Tiršai, 9.a klases skolniecēm Beātei Ločmelei, Kristai Klesmanei un Evijai Korovackai. Svētku koncertā ar jaukiem un sirsnīgiem priekšnesumiem visus priecēja interešu izglītības pulciņu dalībnieki.

rakstu arhīvs