13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Ar šo mācību gadu tiek uzsākta iniciatīva „Latvijas skolas soma”, kas ir daļa no Latvijas simtgades programmas. 6. septembrī „Arēnā Rīga” norisinājās lielais iniciatīvas atklāšanas pasākums, uz kuru tika aicināti skolēni no ikkatra Latvijas novada.

No Madlienas vidusskolas uz sarīkojumu brauca 12. klases jaunieši. Pasākuma pirmajā daļā bija iespēja piedalīties dažādās interaktīvās darbnīcās, uzzināt par filmu tapšanu un dalīties ar savām idejām, kāda būs Latvija pēc 100 gadiem. Pasākuma noslēgumā bija koncerts „100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”, kurā varēja izjust, kā savijas tautas un mūsdienu mūzika, attēlojot Latvijas mūzikas attīstību un dažādību. Atklāšanas koncertā uzstājās Latvijā pazīstami mūziķi, kā Raimonds Pauls, Rūta Dūduma, Edavārdi, kā arī instrumentālās grupas, simfoniskais orķestris „DD”, dejotāji un citi mākslinieki.

Akcijas „Latvijas skolas soma” galvenais mērķis ir nodrošināt katru 1.–12. klases skolēnu ar iespēju iepazīt Latviju un tās kultūras un dabas daudzveidību no jauna skatu punkta, finansējot dažādu pasākumu, muzeju un citu vietu apskati.