13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

26. aprīlī 2. klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Ērgļiem, lai apskatītu R. Blaumaņa mājas, kas izveidots kā muzejs “Braki”. Bērniem bija iespēja iepazīt kādas ēkas atrodas ap māju, izspēlēt pasaku “Velniņi” un uzzināt vēsturi par laiku, kad R. Blaumanis dzīvoja lauku sētā “Braki”.

Tālāk skolēni devās uz Madonu, kur iepazina saldumu pasauli. “Madonas karameles” bērnus iepazīstināja ar ražotnes darbu, parādot īsu video. Pēc tam bērniem pašiem bija iespēja kļūt par karameļu ražotājiem. Katrs izveidoja karameļu konfektes, izbaudīja grūto darbu, ko dara ražotne ikdienā.

Bērni arī apskatīja Latvijas augstāko virsotni Gaiziņkalnu. Devās augšā kalnā, lai pavērtos uz skaisto dabu no augšas.

Laiks lutināja, saulīte spīdēja un visi kopā varējām izbaudīt jauku dienu.