13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

8. oktobra rītā 5. klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Tērveti. Ekskursiju sākām ar rakstnieces Annas Brigaderes muzeju „Sprīdīši”. Te tapuši daudzi viņas darbi, arī atmiņu triloģija „Dievs. Daba. Darbs”. Muzejā iepazināmies ar A. Brigaderes dzīves stāstu un daiļradi, aplūkojām dzīvojamās istabas un grāmatu kolekciju. „Sprīdīšos” trīs istabas, kā arī no Rīgas pārvestā darbistabas iekārta ir saglabājušās pilnībā. Muzejā Harijs priecēja mūs ar muzikālu priekšnesumu, spēlējot A. Brigaderes klavieres.

Tālāk devāmies uz Tērvetes dabas parku. Tur notika orientēšanās pa Pasaku mežu un Rūķīšu mežu. Pasaku mežā varēja sastapt ne tikai koka skulptūrās atveidotus pasaku un rakstnieces Annas Brigaderes lugu varoņus – Sprīdīti un Lutausi, Meža Ķēniņu ar galmu, bet pašu Sila raganiņu, kura cienāja ar konfektēm – „zaķu spiriņām”, deva „jāt” ar slotu utt.

Ekskursiju noslēdzām ar Tērvetes tauriņu māju. Tur bija iespēja redzēt un sastapt tauriņus no dažādiem tropu mežiem no visas pasaules – Āzijas eksotisko krāsu tauriņus, Dienvidamerikas dižtauriņu un Āfrikas unikālos tauriņus. Varēja sajust tauriņu spārnu krāšņumu, uzzināt par tauriņu uzbūvi un dzīvesciklu, attīstību, raksturīgākajām iezīmēm un barošanās paradumiem. Tērvetes tauriņu mājā bija arī iespēja iepazīties ar mitro tropu augu daudzveidību, uzzināt to nosaukumus un aplūkot bruņurupučus.

Paldies skolotājai Ritai par sadarbību, šoferītim Mārtiņam Mežajevam un pagasta pārvaldei par iespēju izmantot transportu izglītojošam mācību pasākumam.

5. klases audzinātāja