Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Domes sēdē 28. augustā Madlienas vidusskolas direktora amatā iecelts Edgars Viņķis.

Šā gada jūlijā Ogres novada pašvaldība izsludināja pieteikšanos uz vakanto Ogres novada Madlienas vidusskolas direktora amatu (vakance radās sakarā ar līdzšinējās direktores Aldas Karasevas iesniegto atlūgumu).

Šim amatam pieteicās četri pretendenti, no kuriem par atbilstošāko Madlienas vidusskolas direktora amatam Ogres novada pašvaldības amatpersonu un speciālistu kandidātu vērtēšanas konkursa komisijas atzina E. Viņķi.

E. Viņķim ir 15 gadu pieredze izglītības iestādes vadītāja amatā – no 1999. līdz 2014. gada aprīlim viņš bija Ķeguma komercnovirziena vidusskolas direktors.

Darba līgumu ar E. Viņķi Madlienas pagasta pārvaldes vadītājam Ojāram Atslēdziņam uzdots noslēgt pēc Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojuma saņemšanas.

pārpublicēts no: ogresnovads.lv