Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

„Šodien Tava diena, māmiņ! Ļauj sevi palutināt, noliec dienu darbu smagumu malā, aizmirsti par neizravētajām puķu dobēm, nenopļauto mauriņu, nenoslaucītajiem putekļiem – atpūties! Tavi bērni Tev sūta mīlestību un vēlas, lai Tu ieklausies!” Tādiem un vēl citiem mīlestības pilniem vārdiem sveicām savas māmiņas Mātes dienas koncertā Madlienas vidusskolā. Par tā tematisko noskaņu rūpējās skolotājas Silvija Tutāne un Māra Atslēdziņa, skanīgumu un dzīvesprieku nodrošināja skolas mākslinieciskie interešu izglītības pulciņi skolotāju – Ivetas Mežajevas, Anda Bičevska un Vinetas Tumanes – vadībā. Liels paldies visiem koncerta dalībniekiem un skatītājiem, un, protams, vislielākais paldies mūsu māmiņām! Godāsim un mīlēsim tās vienmēr!