Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

26. novembrī skolā viesojās ONPP inspektors Andrejs Cviguns, kurš 1.-5. klašu skolēniem pastāstīja par policijas darbu, skolēnu pienākumiem, tiesībām, kā arī aktualizēja drošības jautājumus. Tikšanās noslēgumā katram skolēnam tika iedota atstarojošā veste.

Vēlāk skolēni iepazinās ar citiem mūsu drošības sargātājiem – Latvijas armijas Gaisa spēku karavīriem. Tā kā skolas teritorijā atrodas militāro mācību bāze, skolēniem bija vienreizēja iespēja redzēt helikopteru un dažādu kaujas tehniku.