18. aprīlī Madlienas vidusskolā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Meža diena”.

Pasākuma mērķis bija iepazīties ar meža nozari un tajā vajadzīgajām profesijām. Tas norisinājās divās daļās, kur 1.- 6.klasi ar meža nozari iepazīstināja Valsts meža dienesta mežziņi.

Dienas turpinājumā 7.- 12.klasi izglītoja Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” pētnieki: dr. silv. Kristīne Štirāne, kas iepazīstināja ar Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes apgūstamajām specialitātēm un iespējām turpināt darbu, mg. oec. Kristaps Makoskis apskatīja tēmu “Mežs un ekonomika”, dr. silv. Kaspars Liepiņš – „Mežs un zinātne” un mg. silv. Māra Zadiņa – „Mežs un vide”. Liels paldies jāsaka Metsa Forest Latvia Sia pārstāvei Dacei Iraids.

Dienas noslēgumā katra klase saņēmu pateicību par piedalīšanos “Meža diena” pasākumā.

rakstu arhīvs