06.01.-03.03. Valodu nedēļas akcija „No zīmuļa līdz sapņu mājai”.

16.01. Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība 5.-6.klašu skolēniem.

28.01. Skatuves runas konkurss svešvalodās 4.-12.klašu skolēniem.

29.01. „Multfilmu pasaulē”, pasākums 1.-4.klašu skolēniem.

30.01. „Gribu būt mobils”, konkurss 6.klases skolēniem.

30.01. Deju kolektīva „Lienīte” sadraudzības pasākums Jaunjelgavā.

31.01. Video konkursa „Klases talants” video materiālu iesniegšana.

03.-07.02. Brīvlaiks 1.klases skolēniem.

FEBRUĀRIS: ⇅

MARTS: ⇅

APRĪLIS: ⇅

MAIJS: ⇅

JŪNIJS: ⇅

visi pasākumi

2019. gada 5. septembrī Mazās Juglas kaujai apritēja 102. gadadiena. Madlienas vidusskolas 5. klases skolēniem bija iespēja apmeklēt militāri patriotisku audzināšanas pārgājienu Zilajos kalnos, kurā piedalījās vairāk nekā 1000 skolēnu. Kā jau ierasts, arī šogad Dubkalnu karjerās skolēni varēja iepazīties ar militāro ekipējumu un tehniku, apskatīt aprīkojuma paraugdemonstrējumus, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs un sacensībās, kuras nodrošināja Zemessardzes 54. inženiertehniskais bataljons, NBS Gaisa spēki, Militārā policija, NATO bataljons, Rekrutēšanas atlases centrs, Ogres muzejs, Kultūras mantojuma centrs “Tīnūžu muiža”, Ogres novada sporta centrs un Ogres un Ikšķiles TIC.

5. klases audzinātāja A. Jākobsone