skolēnu uzņemšana

Sākas vasaras atvaļinājums.

Tuvojas vasaras brīvlaiks un daudzas ģimenes plāno savu bērnu nodarbināšanas iespējas. Madlienas vidusskola ar Ogres novada pašvaldības finansiālu atbalstu šajā vasarā organizē divas nometnes.

Izglītojoša, sporta un atpūtas nometne „Krapes ņiprie 2019” 12.08. – 17.08.2019.
Nometne paredzēta 1.-5.kl. skolēniem. Diennakts nometne ar nakšņošanu teltīs. Nodarbības plānotas izglītojošas, attīstošas un radošas ievirzes nodarbības. Protams neizpaliks vakara pasākumi un sportiskas aktivitātes. Ēdināšanu nodrošina Madlienas vidusskolas Krapes filiāles ēdnīca. Vecāku līdzfinansējums par ēdināšanu 28,25 Eur.

Sporta un atpūtas nometne „Madlienas vasara 2019” 19.08.- 24.08.2019.
Nometne paredzēta 4.-11.kl. skolēniem. Dienas nometne ar akcentu uz trīs sporta veidiem – volejbolu, basketbolu, vieglatlētiku. Ēdināšanu nodrošina Madlienas vidusskolas ēdnīca. Vecāku līdzfinansējums par ēdināšanu 22,50 Eur.

Sīkāku informāciju var saņemt pie nometņu vadītājas R.Pučekaites mob.t. 28678885
Pieteikšanās pa t. 65039158

rakstu arhīvs